Jmenuji si Kateřina Furch a jsem zakladatelkou značky oblečení pro děti Pastelkid. Jsem maminkou dvou úžasných chlapečků a manželkou skvělého muže. Bez podpory a inspirace od mých tří kluků bych s vlastní značkou nikdy nezačala.

Měla jsem tu možnost strávit několik let v zahraničí. Jedna z destinací, kterou jsem si oblíbila bylo Švédsko, které je vyhlášeno svým osobitým a jednoduchým stylem. Tam vznikl nápad založit vlastní značku oblečení pro děti. Chtěla jsem kousek tamního minimalismu, který se snoubí s praktičností přenést k nám, do Česka.

Pastelkid vznikl v roce 2021, ale během budování značky jsem procházela náročnou onkologickou léčbou a veškeré aktivity šly stranou. Nyní jsem opět zdravá, raduji se ze života a pokračuji ve všem, co mě v životě baví a naplňuje.

Vize této značky byla od začátku založena především na kvalitě materiálů. Oblečení, které Pastelkid přináší na trh je označeno známkou OEKO-TEX a GOTS. V malé dílně na území České republiky tvoří šikovné švadlenky moderní kousky pro Vaše milované děti. Jedna z důležitých myšlenek bylo, aby produkty vznikaly na území České republiky a tím mohla být zajištěna možnost kontroly a komunikace se švadlenkami. Látky, které k šití používáme jsou barveny na zakázku přímo pro Pastelkid.

Pojďme pro naše děti vytvořit svět ještě barevnější a poholnější.

S láskou
Kateřina Furch